Vlada RH / O Vladi RH / Prethodne Vlade RH



PRETHODNE VLADE RH

Jadranka Kosor, dipl. iur. - Predsjednica Vlade Petar Čobanković - potpredsjednik Vlade i ministar poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja Mr. Darko Milinović, dr....

dr. sc. Ivo Sanader - predsjednik Jadranka Kosor, dipl. iur. - potpredsjednica Vlade RH i ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Damir Polanč...

Od 23. prosinca 2003. do 12. siječnja 2008. dr. Ivo Sanader - predsjednik Jadranka Kosor - potpredsjednica i ministrica obitelji, međugeneracijske solidarnosti i brani...

Od 30. srpnja 2002. godine do 23. prosinca 2003. godine Ivica Račan - predsjednik Dr. sc. Goran Granić - potpredsjednik Prof. Dr. sc. Ante Simonić - potpr...

0d 27. siječnja 2000. godine do 30. srpnja 2002. godine Ivica Račan - predsjednik Dr.sc. Goran Granić - potpredsjednik, zamjenik predsjednika (do 21.03.2002.)...

Od 7. studenog 1995. godine do 27. siječnja 2000. godine Mr. sc. Zlatko Mateša - predsjednik Dr. sc. Ljerka Mintas-Hodak - potpredsjednica Dr. sc. Ivica K...

Od 3. travnja 1993. godine do 7. studenog 1995.godine Nikica Valentić - predsjednik Dr. sc. Mate Granić - potpredsjednik Mr. sc. Borislav Škegro - potpred...

Od 12. kolovoza 1992. godine do 3. travnja 1993. godine Hrvoje Šarinić - predsjednik Darko Čargonja - potpredsjednik (do 29.12.1992.) Dr. sc. Mate Granić -...

Od 17. srpnja 1991. godine do 12. kolovoza 1992. godine Dr. sc. Franjo Gregurić - predsjednik Dr. sc. Mate Granić - potpredsjednik (od 31.07.1991.) Dr. sc....

Od 24. kolovoza 1990. godine do 17. srpnja 1991. godine Josip Manolić - predsjednik Bernardo Jurlina - potpredsjednik Dr. sc. Franjo Gregurić - potpredsjed...

Izvršno vijeće Sabora - 30. svibnja - 24. kolovoza 1990. Stjepan Mesić - predsjednik Bernardo Jurlina - potpredsjednik Dr. sc. Mate Babić - potpredsjednik...