Služba za odnose s javnošću

Kontakt podaci

  • T: +385 (0) 1 4569 239
  • T: +385 (0) 1 4569 343
  • F: +385 (0) 1 6303 022
  • E-mail: press@vlada.hr
  • TRG SV. MARKA 2,
  • 10 000 ZAGREB

Ministarstva

Ministarstvo gospodarstva - kontakt podaci



Ostali kontakti

Ivan Vrdoljak, ministar gospodarstva
ministar@mingo.hr
Tel. 01/6106-111; fax. 01/6109 110

Alen Leverić, zamjenik ministra
zamjenik.ministra@mingo.hr
Tel. 01/6106 111; fax. 01/6109 140

Tomislav Cerovec, glasnogovornik
Tomislav.Cerovec@mingo.hr

Gordana Vudrag, savjetnica u Kabinetu
Gordana.Vudrag@mingo.hr
Tel. 01/6106-111; fax. 01/6109 110

Senada Dϋrrigl, pomoćnica ministra
Senada.Durrigl@mingo.hr
Sanja Autisher, tajnica
Sanja.Autischer@mingo.hr
Tel. 01/6109 518; fax. 01/6109 140

Jelena Zrinski Berger, pomoćnica ministra za industrijsku politiku, energetiku i rudarstvo
Jelena.ZrinskiBerger@mingo.hr
Marta Džaja, tajnica
Marta.Dzaja@mingo.hr
Tel. 01/6106 831; fax. 01/6106 022

Vedran Kružić, pomoćnik ministra za trgovinu i unutarnje tržište
Vedran.Kruzic@mingo.hr
Lorena Todoran Turkalj, tajnica
Lorena.TodoranTurkalj@mingo.hr
Tel. 01/6106 304; fax. 01/6109 150

Ivo Milatić, pomoćnik ministra i ravnatelj Ravnateljstva za robne zalihe
Ivo.Milatic@mingo.hr
Snježana Pintar, tajnica
Snjezana.Pintar@mingo.hr
Tel. 01/6106 788; fax. 01/6109 132

Sabina Škrtić, pomoćnica ministra za konkurentnost i investicije
Sabina.Skrtic@mingo.hr
Nada Gregl, administrativna tajnica
Nada.Gregl@mingo.hr
Tel. 01/6106 924; Fax. 01/6109 118

Ismar Avdagić, pomoćnik ministra za inspekcijske poslove u gospodarstvu

Samostalni odjel za odnose s javnošću
e-mail: javnost@mingo.hr
tel: 01/6109-617; 01/6106-789; 01/ 6106-237;
fax: 01/6106-282
e-mail za upite građana: info@mingo.hr
e-mail za upite novinara: javnost@mingo.hr

Glavno tajništvo
Tomislav Stojak, glavni tajnik
Tomislav.Stojak@mingo.hr
Sanja Ježić, viša stručna savjetnica
Sanja.Jezic@mingo.hr
Tel. 01/6106 120; fax. 01/6109 120

Pisarnica:
Primanje stranaka radnim danom od 10 do 16 sati
tel: 01/6106-842 (Tomislav Ugrin, voditelj pisarnice)
tel: 01/6106-841 (Miroslav Vranješ, administrativni referent)

UPRAVA ZA INDUSTRIJSKU POLITIKU, ENERGETIKU I RUDARSTVO
SEKTOR ZA INDUSTRIJSKU POLITIKU
tel: +385 1 6106 116/740/741
fax:+385 1 6109 116
e-mail: ivo.radkovic@mingo.hr

SEKTOR ZA ENERGETIKU
tel: +385 1 6106 113
fax:+385 1 6109 113
e-mail: kristina.celic@mingo.hr

SEKTOR ZA RUDARSTVO
tel:+385 1 6106 940
fax:+385 1 6106 315
e-mail: dragan.krasic@mingo.hr

UPRAVA ZA TRGOVINU I UNUTARNJE TRŽIŠTE
SEKTOR ZA TRGOVINU I TRŽIŠTE
tel:+385 1 6106 304
fax+385 1 6109 150
e-mail: ema.culi@mingo.hr

SEKTOR ZA KOORDINACIJU UNUTARNJEG TRŽIŠTA
tel:+385 1 6109 139
fax:+ 385 1 6109 150
e-mail: ladislava.celar@mingo.hr

UPRAVA ZA KONKURENTNOST I INVESTICIJE
SEKTOR ZA KONKURENTNOST
tel: +385 1 6106 924
fax:+385 1 6109 118
e-mail: marija.rajakovic@mingo.hr

SEKTOR ZA INVESTICIJE I RAZVOJNE INICIJATIVE
tel: +385 1 6106 924
fax:+385 1 6109 118
e-mail: sanja.rendic-miocevic@mingo.hr

UPRAVA ZA SUSTAV JAVNE NABAVE
SEKTOR ZA NADZOR I STRUČNU POMOĆ
tel: + 385 1 6106 566
fax:+ 385 1 6106 604
e-mail: vesna.bilandzija@mingo.hr

SEKTOR ZA RAZVOJ, KOORDINACIJU I ANALITIKU
tel: +385 1 6106 493
fax:+385 1 6106 604
e-mail: nina.culina@mingo.hr

Službenica za informiranje: Martina Horvatić

e-mail: martina.horvatic@mingo.hr
tel: 01/6106524
fax: 01/6106291

Pitanja inspekcijskih poslova u okviru Ministarstva gospodarstva: Mirela Leko
tel: 01/6106392
e-mail: inspektorat.info@mingo.hr
SJEDIŠTE ZAGREB
Ministarstvo gospodarstva
Petračićeva 4
10 000 Zagreb
Stanka Bračić (za rudarsku inspekciju, elektroenergetsku inspekciju i inspekciju opreme pod tlakom)
stanka.bracic@mingo.hr
tel. +3851 3696 454
fax. +3851 3696 597
Nataša Tepeš (za inspekciju u području zaštite potrošača)
natasa.tepes@mingo.hr
tel. +3851 3696 498
fax. +3851 3696 592
PODRUČNA JEDINICA RIJEKA
Ministarstvo gospodarstva (za inspekciju u području zaštite potrošača)
Osječka 50
51 000 Rijeka
Srećko Dujmović
srecko.dujmovic@mingo.hr
tel. +38551 500 620
fax. +38551 500 646
PODRUČNA JEDINICA SPLIT
Ministarstvo gospodarstva (za inspekciju u području zaštite potrošača)
Mike Tripala 6
21 000 Split
Nikša Sirotković
nikša.sirotkovic@mingo.hr
tel. +38521 407 331
fax. +38521 407 337
PODRUČNA JEDINICA OSIJEK
Ministarstvo gospodarstva
Šetalište kardinala Franje Šepera 1d (za inspekciju u području zaštite potrošača)
31 000 Osijek
Veselinka Jezerčić
vesela.jezercic@mingo.hr
tel. +38531 250 602
fax. +38531 250 601
PODRUČNA JEDINICA VARAŽDIN
Ministarstvo gospodarstva (za inspekciju u području zaštite potrošača)
Stanka Vraza 4
42 000 Varaždin
Vladimir Mihalic
vladimir.mihalic@mingo.hr
tel. +38542 301 702
fax. +38542 301 703
PODRUČNA JEDINICA ZAGREB
Ministarstvo gospodarstva (za inspekciju u području zaštite potrošača)
Prilaz Ivana Visine 1-3
10 000 Zagreb

Povjerenica za etiku: Štefica Knezović
e-mail: stefica.knezovic@mingo.hr
tel: 01/6106770
fax: 01/6109132
ETIČKI KODEKS DRŽAVNIH SLUŽBENIKA ( NN 40/11, 13/12 )